Освітній процес

Організація освітнього процесу в Пирятинському ЗДО "Берізка" здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» українською мовою і спрямована на виконання завдань БКДО.

Зміст освітнього процесу в закладі визначається і реалізується відповідно до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Запропонована орієнтовна модель перспективного планування дає можливість педагогам-дошкільникам реалізувати на практиці інтегрування різних видів діяльності, систематизувати знання, уміння, навички дітей.

Чітко визначена мета планування та методичні орієнтири допомагають поступово ефективно організувати діяльність дошкільників. Також вихователями груп дотримуються вимоги програми , яка націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за основними напрямками та робить окремий акцент на ігровій діяльності.